KURUMSAL

m

HAKKIMIZDA

PNR Group firması olarak  1999 yılında İstanbulda kurulmuş olup, günümüzde merkezi İstanbul, subelerı İzmir, Mersin, Hatay, Bursa da bulunan ve Uluslarası arenada da gecen sene hizmete giren USA, Chicago’da ki firmamızla yenilenebilir enerji sektöründe EPC, proje geliştirme ve yatırım hizmetleri sunmaktadır. Müşterilerimize ulaşılabilir, sürdürülebilir anahtar teslim temiz enerji çözümleri sunmakta olup, yatırımcılarımıza uzun ve kısa dönemli değer katmaktayız. PNR deneyimli kadrosuyla santral ölçekli projeler, mesken projeleri ve PV destekli sulama sistemlerine kadar geniş bir yelpazede müşteri odaklı, EPC (Muhendıslık, Tedarık, İnşaat), Proje Geliştirme, Çeşitli Enerji Danışmanlıkları ve finansal hizmet vermektedir.

 

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz, uluslararası alanda düşük karbon emisyonlu, temiz enerjiye geçişe liderlik eden firma olmaktır. Gelecekte yenilenebilir enerji kaynaklarının dünyada temel enerji kaynağı olacağını öngörüyoruz.

Misyonumuz müşterilerine inovatif, uygun maliyetli ve güvenilir temiz enerji çözümleri sunarak, yenilenebilir enerji sektöründe Türkiye’nin önde gelen firması olmaktır. Başlıca hedeflerimiz;

  • Enerji potansiyelini, sürdürülebilir enerji alanına kaydırmak,
  • Müşterilerine en iyi servisi sunarken, yüksek güvenlik standartlarına ve iş etiklerine sadık kalmak,
  • Var olan değerlerin en iyi şekilde değerlendirilmesi.

 

Sürdürülebilirlik

Vizyonumuzu, ülkemizin refah seviyesini artırma amacımıza ve çevreyi koruma taahhüdümüze uygun olarak oluşturduk. Ekonomik hedeflerimize ulaşmak kadar bu hedeflere nasıl ulaştığımızın da önemli olduğuna inanıyoruz. PNR’de kararlar sadece şirketin performansına göre değil aynı zamanda çevresel konular ve sosyal etkileri de dikkate alınarak uygulanır.Sürdürülebilir enerjiye ulaşım, ekonomilerin güçlenmesi, ekosistemin korunması ve sosyal hayatın gelişmesi açısından esastır.

Translate »